Balonik
Happy Kiddo Balonik
Nasze strefy
Kącik Maluszka

U nas maluszki będą mogły bezpiecznie poleżeć na macie, pobawić się miękkimi zabawkami, poraczkować lub poćwiczyć naukę wstawania. Czysty, przytulny kącik, w miłych dla oka pastelowych barwach, a co najważniejsze czysty i bezpieczny, czeka na najmłodszych gości. U nas każde, nawet najmniejsze dziecko znajdzie przestrzeń dla siebie. Gdy starsze rodzeństwo będzie szaleć na sali, młodsze może wygodnie odpocząć na miękkich piankach. Kochani rodzice z maleństwami…..ciepła kawa będzie czekać.
Kącik maluszka
Konstrukcja
Konstrukcja

Przygotowaliśmy dla Was dwupoziomową przestrzeń do aktywnej zabawy pełną niebanalnych przeszkód. Znajdziecie tutaj zjeżdżalnię rolkową, która sprawi mnóstwo radości każdemu dziecku. Zjeżdżalnia tuba wpadająca wprost do basenu wypełnionego kulkami aż po brzegi oraz kryty tunel łączący dwie części konstrukcji. Na mniejsze pociechy czeka również mini basen. Całość wykonana z bezpiecznych materiałów, potwierdzona atestami, w przyjaznych kolorach. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie.
Konstrukcja
Domki tematyczne

Ci, co byli, wiedzą, że tutaj nie ma nudy. Stworzyliśmy dla wszystkich dzieci drewnianą, dwupoziomową konstrukcję z 8 tematycznymi pokoikami. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy na makijaż do saloniku na pościgi policyjne, po zakupy do sklepu, do pięknej kuchni, na akcje straży pożarnej. I po wiele, wiele innych atrakcji. Na całości konstrukcji jest taras, gdzie dzieci mogą się bezpiecznie bawić, a rodzice z łatwością dostrzegą swoje pociechy. Do domków na piętrze prowadzą ukryte schodki, a zjechać można szybką zjeżdżalnią. W tym miejscu można stracić poczucie czasu.
Domki tematyczne
Zajęcia tematyczne
Sala zajęć tematycznych

Naszym priorytetem jest również nauka poprzez zabawę, dlatego w sali zajęć tematycznych dzieci mogą wziąć udział w licznych warsztatach, zajęciach, urodzinach, sesjach zdjęciowych.
Zajęcia tematyczne
Kawiarnia

Nie zapominamy o rodzicach! I tu wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom. Zapraszamy do wygodnej, przytulnej,kawiarni z aromatem świeżo parzonej kawy, słodyczą naturalnych ciast oraz relaksującą muzyką. Ponadto dla,klientów dostępne super szybkie wifi do swobodnej pracy bądź relaksu przy ulubionym filmie. Zajrzyjcie do,naszej kawiarni.
Kawiarnia
Happy Kiddo Balonik
Dlaczego
Happy Kiddo? Więcej niż zabawa
Happy, bo wiemy, że u nas każdy może być szczęśliwy.
Dzieci przy zabawie, rodzice przy pysznej kawie.
Kiddo, bo każdy z nas ma w sobie coś z dziecka.
A poza wszystkim … pięknie nam się zrymowało.

Galeria zdjęć

  Galeria 01
  Galeria 02
  Galeria 03
  Galeria 04
  Galeria 05
  Galeria 06
  Galeria 07
  Galeria 08
  Galeria 09
  Galeria 10
  Galeria 11
  Galeria 12
Happy Kiddo - Katarzyna Kowalik,
Joanna Kulawik spółka cywilna.

NIP: 125 173 23 91
al. Jana Pawła II 49b lok 16
05-250 Radzymin
telefon: +48 797 680 780
e-mail: kontakt@happy-kiddo.pl


Copyright ©2023 Happy Kiddo s.c.,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CodeDeploy